Warsztaty gitarowe 14-19.07.2019 r.

Warsztaty gitarowe 14-19.07.2019 r.

Czuwaj!
Chcielibyśmy Was gorąco zaprosić na warsztaty z gry na gitarze! Pierwsza tura szkoleń odbędzie się w terminie 14-19.07 w Kielcach (na terenie miasteczka festiwalowego przy internacie ZSE, Kielce al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 20).
Zajęcia będą się odbywały w godzinach 9.00-18.00.
Zależnie od sukcesu tej edycji będziemy planować kolejne działania 😉

 

Regulamin zajęć:

1. Grupa zajęciowa na jednym bloku zajęć liczy do 3 osób, ale można zgłaszać się pojedynczo.
2. Grupa zajęciowa może pracować z instruktorem 2 lub 4h dziennie, ale w przypadku wydłużenia zajęć grupa musi pozostać w tym samym składzie. Nie ma limitu dotyczącego udziału w kilku dniach zajęć, ale zalecane jest aby zgłaszać się takimi samymi 3 osobowymi grupami – wówczas zostanie zachowany podobny poziom zaawansowania.
3. W przypadku zebrania grupy liczącej 6 (6 osób po 4h w dwóch blokach programowych) lub 12 osób (12 osób po 2h w czterech blokach programowych) istnieje możliwość zarezerwowania całego dnia zajęć przez grupę.
4. Zajęcia są nieodpłatne, ale konieczny jest wcześniejszy zapis oraz w przypadku osób niepełnoletnich zgody rodzica/opiekuna.
5. Do nauki nie jest konieczny własny sprzęt – możecie skorzystać z naszego 😉
6. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń.
7. Każda osoba/grupa zakwalifikowana otrzyma maila potwierdzającego z dokładną godziną zajęć. Pamiętajcie, żeby sprawdzić skrzynkę, bo zgłoszone przez Was miejsce może być już zajęte.

 

 

Osoby przyjeżdżające na warsztaty gorąco zachęcamy do pozostania na Festiwalu nieco dłużej! Możecie śmiało korzystać z atrakcji na terenie miasteczka, wieczornych koncertów, a także z obiadu (jeśli to wcześniej zgłosicie). Nie zwlekajcie! Wypełnijcie ankietę https://tiny.pl/tcltl i zaznaczcie odpowiadające Wam terminy! W przypadku pełnych grup zachęcamy do kontaktu bezpośrednio przez wiadomości mailowe na adres agnieszka.stochmal@kielecka.zhp.pl

Do zobaczenia na Festiwalu!

P.S. Pamiętajcie, że każda osoba zakwalifikowana dostanie drogą mailową potwierdzenie wraz z terminem zajęć!