Webinar dla podharcmistrzów i harcmistrzów

Webinar dla podharcmistrzów i harcmistrzów

W czwartek 5.11.2015 o godzinie 20:00 odbędzie się WEBINAR dla uczestników chorągwianego kursu podharcmistrzowskiego „W chmurach”.

Do uczestnictwa w tym wydarzeniu chcielibyśmy zaprosić, także innych instruktorów chorągwi min. w stopniu podharcmistrza.

Na webinar można zgłaszać się do środy do 22:00 na adres mailowy zkk@kielecka.zhp.pl. W zgłoszeniu powinny pojawić się następujące informacje: Imie nazwisko, stopień, hufiec. Zgłoszenie instruktorzy otrzymają w mailu zwrotnym link do pokoju webinarowego.

Co się będzie działo na webinarze?

– harcerskie przywództwo – jacy powinni być instruktorzy, aby zapalać innych instruktorów
– harcerska metodologia zarządzania projektami
– projektowa e-komunikacja
– cykl życia projektu

Udział w wydarzeniu jest oczywiście bezpłatny.

Czym są webinaria? To popularna forma e-learningowa. Trener i uczestnicy spotykają się w wirtualnym pokoju i wspólnie pracują przez 1-2 godzin nad określonym tematem. Webinar łączy w sobie możliwość oglądania, słuchania i bieżącej komunikacji z trenerem.

Pokoju webinarowego użycza firma STUGO.pl