Spotkanie Ostrowieckich harcerzy z Prezydentem RP

Spotkanie Ostrowieckich harcerzy z Prezydentem RP

W poniedziałek 2 marca na ostrowieckim Rynku podczas swojej wizyty Prezydent RP Bronisław Komorowski spotkał się z ostrowieckimi harcerzami. Jako Honorowy Protektor Związku Harcerstwa Polskiego nie mógł nie zatrzymać się obok licznej grupy harcerzy i nie poświęcić kilku minut na rozmowy z harcerzami oraz pamiątkową fotografię. Rozdał też kilkanaście autografów. Druh Komorowski pozdrowił harcerzy również od swojej małżonki mówiąc: „Druhna Anna Komorowska również przesyła wam harcerskie pozdrowienia”. Na koniec Prezydent powiedział do harcerzy: „Proszę pozdrowić rodziców i podziękować za to że wychowują Was na wspaniałych obywateli naszego kraju”. Na koniec harcerze gromkim okrzykiem Czuwaj! pożegnali Pana Prezydenta. Prezydent również spotkał się grupą ratowników HCPP którzy zabezpieczali medycznie wizytę na Rynku.