Harcerska Wiosna Kulturalna 2020 – lista zakwalifikowanych

Harcerska Wiosna Kulturalna 2020 – lista zakwalifikowanych

Druhny i Druhowie! Szanowni Państwo! Poniżej przedstawiamy listę artystów zakwalifikowanych do przeglądu, a także kolejność kategorii przeglądów w dniach 27-28 maja 2020 r. Lista artystów zakwalifikowanych do udziału w Harcerskiej Wiośnie Kulturalnej 2020 Kolejność prezentacji 27 maja (środa) Kolejność prezentacji 28 maja (czwartek) Do Czytaj dalej

HWK 2020 – ON LINE

HWK 2020 – ON LINE

Startuje Harcerska Wiosna Kulturalna On-Line! Jeśli śpiewasz, grasz i śpiewasz - solo, w duecie lub zespole - ta wiadomość jest właśnie dla Ciebie! Mamy dla Was wyzwanie! Nagraj swoje wykonanie audio-video jednej piosenki i weź udział w największym Internetowym Wojewódzkim Przeglądzie Artystycznym - Harcerska Wiosna Kulturalna On-Line.Na Wasze zgłoszenia Czytaj dalej

HWK 2020 – informacja dla uczestników

HWK 2020 – informacja dla uczestników

Drodzy uczestnicy „Harcerskiej Wiosny Kulturalnej 2020”! Z przykrością informujemy, że ze względu na pandemię COVID-19 Przeglądy Wojewódzkie w ramach „Harcerskiej Wiosny Kulturalnej” 2020 nie mogą się odbyć w zakładanej formie i terminie. Pragniemy jednak, mimo niesprzyjającego czasu, by młodzi świętokrzyscy wokaliści mogli czynnie brać udział w życiu kulturalnym i realizować swoje pasje. Dlatego też, Czytaj dalej

Harcerska Wiosna Kulturalna startuje!

Harcerska Wiosna Kulturalna startuje!

Związek Harcerstwa Polskiego Chorągiew Kielecka im. Stefana Żeromskiego oraz Dom Kultury „Białogon” w Kielcach zapraszają wokalistów oraz zespoły wokalne i wokalno-instrumentalne działające w szkołach oraz placówkach upowszechniania kultur do udziału w Harcerskiej Wiośnie Kulturalnej 2020, która odbędzie się w dniach 15-16 maja w Domu Kultury „Białogon”.  Harcerska Wiosna Czytaj dalej

Harcerska Wiosna Kulturalna 2019 – wyniki

Harcerska Wiosna Kulturalna 2019 – wyniki

Szanowni Państwo, Poniżej znajdziecie wyniki I dnia prezentacji konkursowych: Zespoły: 1 Miejsce - Arytmia - Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Szczekocinach 2 Miejsce - Gadułki - Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Szczekocinach 3 Miejsce - Perłowe Nutki - Gminny Ośrodek Kultury w Łopusznie Czytaj dalej

Harcerska Wiosna Kulturalna startuje!

Harcerska Wiosna Kulturalna startuje!

Związek Harcerstwa Polskiego Chorągiew Kielecka im. Stefana Żeromskiego oraz Dom Kultury „Białogon” w Kielcach zapraszają wokalistów oraz zespoły wokalne i wokalno-instrumentalne działające w szkołach oraz placówkach upowszechniania kultur do udziału w Harcerskiej Wiośnie Kulturalnej 2019, która odbędzie się w dniach 10-11 maja w Domu Kultury „Białogon”.  Harcerska Wiosna Czytaj dalej