Przyszłość zaczyna się DZIS!

Po wielu miesiącach przygotowań przyszedł ten wyczekiwany przez wszystkich harcerzy moment – Zlot ZHP Gdańsk 2018!

To  będzie niesamowity czas! 15 tysięcy harcerzy z całej Polski, w tym 300 skautów z różnych krajów świata zamieszka w specjalnie stworzonym na tę okazję miasteczku. Organizatorzy zadbali o wszystko w najmniejszych szczegółach. Współpraca z służbami: medyczną, pożarniczą i wojskową zapewniają przede wszystkim bezpieczeństwo. Na teren Zlotu można dostać się specjalną linią autobusową Gdańsk – Miasteczko, a zakupy można zrobić w jednym z siedmiu namiotów – marketów.

Podczas najbliższych dni zuchy, harcerze, harcerze starsi oraz wędrownicy będą mieli okazję brać udział w programie, który zainspiruje ich do działania i zostawienia tego świata lepszym, niż go zastali!

Choć Harcerze Kieleckiej Chorągwi stanowią najmniejszą grupę na Zlocie, na pewno wszyscy zwrócą uwagę na nasze Gniazdo! Być może za sprawą naszej unikatowej bramy… być może za sprawą ogromnego słoika Majonezu Kieleckiego!

Na pewno będzie o nas głośno podczas Dnia Regionów! 11 sierpnia koncert Gospodarze Gościom z Harcerskiego Festiwalu na Kadzielni przeniesie się na Wyspę Sobieszewską! Co więcej, na ten i na inne koncerty może wejść każdy, kto wypełni TEN https://zhp.eventsair.com/gdansk2018/visitors/Site/Register formularz. To nie jedyna atrakcja, jaką przygotowaliśmy. Dzięki naszym partnerom, możemy pokazać to, co w świętokrzyskim najlepsze także, dzięki Regionalnej Organizacji Turystycznej i Kapsule 5D.

Nasza ekipa kwatermistrzowska już od 2 sierpnia przygotowywała teren  Gniazda! Zadbali o to, żeby każdy z uczestników był bezpieczny i miał  odpowiednie warunki do mieszkania na Wyspie Sobieszewskiej przez kolejne dni!

Żeby być na bieżąco zapraszamy do śledzenia naszych Mediów Społecznościowych!

 

Facebook: https://www.facebook.com/ChKieleckaZHP/

https://www.facebook.com/Gdansk2018Kielecka/

Instagram: https://www.instagram.com/kielecka_zhp/

Flickr: https://www.flickr.com/photos/kielecka/albums

YouTube: https://www.youtube.com/user/ChKielecka

Nasza strona: https://kielecka.zhp.pl/

sdr