Nabór do HSZ i IST Zlotu Chorągwi Kieleckiej ZHP!

Nabór do HSZ i IST Zlotu Chorągwi Kieleckiej ZHP!

IST to rodzaj służby zdobywający coraz większą popularność. Jest nieodłączną częścią wielkich imprez międzynarodowych, takich jak Jamboree, Roverway czy CEJ, pojawia się również na imprezach ogólnopolskich. W tym roku IST wsparło już na ziemi świętokrzyskiej Międzynarodowy Harcerski Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej oraz V Zlot Kadry ZHP! Zapraszamy teraz chętnych do zgłoszenia się jako IST na Zlot Chorągwi Kieleckiej ZHP!

Ankieta zgłoszeniowa

Harcerska Służba Zabezpieczenia to wędrownicy i instruktorzy którzy mają na celu dbać o bezpieczeństwo uczestników na zlocie. Zakres ich obowiązków to pilnowanie porządku publicznego poprzez patrole oraz warty na zlocie, kierowanie ruchem w trakcie przyjazdów i wyjazdów uczestników oraz zaproszonych gości oraz stan gotowości w przypadku nagłego wypadku. HSZ jest to nowa inicjatywa w naszej Chorągwi, która ma na celu zrzeszyć zainteresowanych w przyszłości pracą w ochronie, policji oraz innych służbach mundurowych. Cenne doświadczenie i poznani ludzie mogą bardzo pomóc w Waszej dalszej karierze. Poza tym… najlepiej z obozów wspomina się Warty nocne, więc nie masz na co czekać! Zgłoś się już dziś!

Ankieta zgłoszeniowa