Kurs Kadry Kształcącej „Szkoła Latania” 2019

Kurs Kadry Kształcącej „Szkoła Latania” 2019

Czuwaj!

Gorąco zapraszamy na Kurs Kadry Kształcącej „Szkoła Latania” organizowany przez Zespół Kadry Kształcącej Chorągwi Kieleckiej!

Jest on skierowany dla osób zdobywających Brązową oraz Srebrną Odznakę Kadry Kształcącej, ponieważ w ramach zajęć uczestnicy poszerzą swoje umiejętności związane zarówno z 1, jak i 2 poziomem obszaru kształcenia kadry opisanym w mapie kompetencji. Dlatego jeśli chcecie zacząć przygodę związaną z kształceniem lub dowiedzieć się jak przygotowywać kursy instruktorskie to koniecznie zapiszcie się za pomocą formularza zgłoszeniowego!

Kurs odbędzie się w formie dwóch weekendów (1 zjazd – 13-15.09.2019, 2 zjazd – 11-13.10.2019) w Ośrodku Wypoczynkowym Rejów (Skarżysko-Kamienna, ul. Wioślarska 1). Uczestnicy oprócz zajęć teoretycznych będą mieli także okazję poprowadzić zajęcia w ramach Chorągwianej Akcji Szkoleniowej – jesień 2019.
Koszt udziału to 150 zł dla instruktorów z Chorągwi Kieleckiej oraz 250 zł dla osób spoza Chorągwi.

W kursie może wziąć udział maksymalnie 16 osób, decyduje kolejność zgłoszeń (pierwszeństwo w kwalifikacji mają instruktorzy Chorągwi Kieleckiej).

Szczegóły dotyczące zgłoszeń, płatności oraz więcej informacji znajdziecie w regulaminie: Regulamin KKK 2019

W razie pytań zachęcamy do kontaktu: agnieszka.stochmal@kielecka.zhp.pl