Warsztaty wokalno-instrumentalne 24-30.08.2019 r.

Warsztaty wokalno-instrumentalne 24-30.08.2019 r.

Czuwaj!
Zgodnie z zapowiedzią chcielibyśmy gorąco zaprosić kadrę, wędrowników oraz harcerzy starszych na warsztaty wokalno-instrumentalne!
To już druga tura szkoleń – tym razem skierowana do osób początkujących lub małozaawansowanych. Zajęcia będą odbywać się w terminie 24-30.08 w Kielcach (na terenie Domu Kultury „Białogon”, ul. Pańska 1A). Zajęcia będą się odbywały w turach 2-godzinnych w godzinach 8.00-17.00!
Będzie istniała możliwość wyboru zajęć gitarowych lub zajęć wokalnych (blok: nauka piosenek lub rozśpiewanie jednostki).

Zgłoszenia odbywają się za pomocą formularza: https://tiny.pl/tf4jh

Regulamin zajęć:
1. Grupa zajęciowa na jednym bloku zajęć liczy do 3 osób, ale można zgłaszać się pojedynczo.
2. Grupa zajęciowa może pracować z instruktorem 2 lub 4h dziennie, ale w przypadku wydłużenia zajęć grupa musi pozostać w tym samym składzie. Nie ma limitu dotyczącego udziału w kilku dniach zajęć, ale zalecane jest aby zgłaszać się takimi samymi 3 osobowymi grupami – wówczas zostanie zachowany podobny poziom zaawansowania.
3. W przypadku zebrania grupy liczącej 6 (6 osób po 4h w dwóch blokach programowych) lub 12 osób (12 osób po 2h w czterech blokach programowych) istnieje możliwość zarezerwowania całego dnia zajęć przez grupę.
4. Zajęcia są nieodpłatne, ale konieczny jest wcześniejszy zapis oraz w przypadku osób niepełnoletnich zgody rodzica/opiekuna.
5. Do nauki nie jest konieczny własny sprzęt – możecie skorzystać z naszego 😉
6. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń.
7. Każda osoba/grupa zakwalifikowana otrzyma maila potwierdzającego z dokładną godziną zajęć. Pamiętajcie, żeby sprawdzić skrzynkę, bo zgłoszone przez Was miejsce może być już zajęte.

Nie zwlekajcie! Wypełnijcie ankietę i zaznaczcie odpowiadające Wam terminy!
W przypadku pełnych grup zachęcamy do kontaktu bezpośrednio przez wiadomości mailowe na adres agnieszka.stochmal@kielecka.zhp.pl

Do zobaczenia!

P.S. Pamiętajcie, że każda osoba zakwalifikowana dostanie drogą mailową potwierdzenie wraz z terminem zajęć! W przypadku zaznaczania wielu opcji, będziemy się kontaktować mailowo, żeby ustalić najbardziej korzystną dla uczestników opcję.