Kielce w Gdańsku!

Kielce w Gdańsku!

Zlot trwa w najlepsze! 

Harcerze uczestniczą w najróżniejszych zajęciach, które pozwalają im poznać nie tylko nowe miejsca, ale także zdobywać nowe umiejętności. Na Gdańskiej Politechnice mieli możliwość zaprogramowania swojego ozobota i chociaż przez chwilę mogli się poczuć jak studenci.

Dzisiaj Kieleckie Gniazdo odwiedził Pan Krzysztof Tworgowski, który w Urzędzie Miasta Kielce pracuje w Wydziale Kultury, Sportu i Promocji. Miasto Kielce jest dla nas bardzo ważnym partnerem, który od zawsze wspiera Chorągiew Kielecką w jej działaniach. Tym razem także nie odmówili pomocy! Dzięki dofinansowaniu tego przedsięwziecia, świętokrzyscy harcerze mogli pojechać do Gdańska, płacąc minimalną stawkę zadaniową.

Jesteśmy dumni, że możemy promować nasze Miasto i region. Najlepszym sposobem zachęcenia do odwiedzin Kielc, jest pokazanie ilu wspaniałych, młodych i kreatywnych ludzi stamtąd pochodzi.  Zachęcamy więc harcerzy z całej Polski i skautów z różnych stron świata do przyjeżdżania w nasze strony. Nie tylko na Międzynarodowy Harcerski Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej „Wiatraczek”, ale przede wszystkim do eksplorowania świętokrzyskich szlaków turystycznych i ciekawych miejsc w obrębie naszego regionu.

Stoisko bulwarowe, dostępne dla wszystkich uczestników Zlotu to miejsce, które pozwala nam pokazać wszystkie najważniejsze atrakcje, które czekają na gości w województwie świętokrzyskim. Przygotowane wcześniej materiały mogą także zabrać ze sobą!

Cieszymy się, że mogliśmy gościć przedstawiciela jednego z naszych wieloletnich partnerów. Mamy nadzieję, że godnie reprezentujemy nasze miasto i region świętokrzyski.

Zobaczmy, co nasz gość sądzi o Zlocie w Gdańsku:
http://https://youtu.be/FLm1PB_MYXU