Chorągwiana Akcja Szkoleniowa – wiosna 2019 „Stwórzmy idealną zbiórkę!”

Chorągwiana Akcja Szkoleniowa – wiosna 2019 „Stwórzmy idealną zbiórkę!”

Pracujesz z drużyną lub gromadą? Czasami czujesz, że brakuje Ci pomysłów na zbiórki lub masz poczucie, że Twoje zbiórki mogłyby być jeszcze lepsze? Kolejna edycja Chorągwianej Akcji Szkoleniowej odbędzie się pod hasłem „Stwórzmy idealną zbiórkę!” i będziemy mieli na niej możliwość odświeżyć swoją wiedzę z zakresu form pracy oraz zasad dobrej zbiórki.

Na szkolenie zapraszamy wszystkich pracujących z gromadami zuchowymi, drużynami harcerskimi oraz starszoharcerskimi, którzy chcieliby nieco odświeżyć swoją wiedzę, a także poznać idealne dla swoich metodyk formy pracy!

Wiosenna edycja Chorągwianej Akcji Szkoleniowej odbędzie się w terminie 15-16 marca 2019 roku w Ośrodku Wypoczynkowym „Ptaszyniec” w Bocheńcu (Bocheniec 55C).

Start: piątek ok. 17.00
Zakończenie: sobota ok. 18.00
Udział w Chorągwianej Akcji Szkoleniowej jest bezpłatny.

Aby wziąć udział w Chorągwianej Akcji Szkoleniowej – wiosna 2019 konieczne jest wypełnienie formularza online: https://link.do/ChASzwiosna2019 najpóźniej do 1 marca!
Na poszczególnych metodykach jest określona liczba miejsc, a o kwalifikacji decyduje kolejność zgłoszeń. Bardzo prosimy o informowanie w razie rezygnacji z udziału w ChASzu.

Do zobaczenia!