Składanie meldunków z Jodły 2018

Składanie meldunków z Jodły 2018

Meldunki z Jodły 2018

Poniżej przedstawiamy informacje na temat sposobu składania meldunków z realizacji Jodły 2018

 1. Po zrealizowaniu zadań zgodnie z wymaganiami zdobywający odznakę dokonują podsumowania pracy, a drużynowy wysyła do Komendy Chorągwi w Kielcach meldunek wraz z wnioskiemo przyznanie odznaki członkom drużyny, zastępu, zespołu i instruktorom.
 2. Forma meldunku jest dowolna; meldunek musi zawierać:
  – numer i pełną nazwę jednostki z podaniem środowiska (hufiec),
  – imię, nazwisko oraz adres zamieszkania drużynowego,
  – potwierdzenie z macierzystego Hufca dotyczące wykonania zadań,
  – opis i dokumentację wykonanych zadań,
  – listę osób zdobywających odznakę.
 1. Meldunek należy przesłać pod adres:
  KOMENDA ZHP CHORĄGWI KIELECKIEJ
  ul. Pańska 1a
  25-811 Kielce

do dnia 23 listopada 2018 r.

 1. Możliwe jest przesłanie meldunku w formie elektronicznej. Taki meldunek powinien składać się z części opisowej (format *.doc, *.docx lub *.pdf) oraz z załączników (zdjęć, filmików, etc.) wklejonych w treść pliku z częścią opisową lub dołączonych osobno. Całość plików należy spakować do jednego pliku w formacie *.zip (nazwa pliku: jodla_2017_numer_lub_nazwa_drużyny.zip) i przesłać do Biura Chorągwi w jednym z poniższych sposobów:

– w przypadku plików *.zip o rozmiarze mniejszym niż 20MB, należy go załączyć do maila i wysłać na adres jodla@kielecka.zhp.pl w tytule maila wpisując “Jodła 2018 – Meldunek”

– w przypadku plików *.zip o rozmiarze większym niż 20MB, należy go umieścić na serwerze (np. https://wetransfer.com), a link załączyć do maila i wysłać na adres jodla@kielecka.zhp.pl w tytule maila wpisując “Jodła 2018 – Meldunek”

W przypadku wysyłki w formie elektronicznej prosimy o kontakt z Biurem Chorągwi, jeśli nie dostaniecie e-mailowego potwierdzenia odebrania przez nas spakowanych plików.

W razie pytań prosimy o kontakt z Biurem Chorągwi.