Przedłużamy zgłoszenia do zdobywania Odznaki Chorągwianej „Jodła” 2019

Przedłużamy zgłoszenia do zdobywania Odznaki Chorągwianej „Jodła” 2019

Czuwaj!

Już blisko 700 osób zostało zgłoszonych do zdobywania Chorągwianej Odznaki „Jodła” 2019!

W związku z sygnałami z wielu środowisk przedłużamy możliwość zgłoszenia się do odznaki do 30 czerwca 2019. 

W tym roku tematem przewodnim odznaki jest „Nasz bohater” – liczymy, że pomoże nam to lepiej poznać Waszych bohaterów! Pamiętajcie, że możecie zdobywać wszystkie trzy stopnie odznaki – sami musicie wybrać jakie wymagania spełnicie. Pamiętajcie jednak, że gromady i drużyny, które w 2017 roku zdobyły Odznakę brązową, w 2018 roku Odznakę srebrną, a w tym roku uda im się zdobyć Odznakę złotą mogą otrzymać SPECJALNĄ NAGRODĘ KOMENDANTA CHORĄGWI!

Zainteresowanych zachęcam do zapoznania się z regulaminem: Regulamin Odznaka Chorągwiana Jodła 2019