Praca Biura Chorągwi podczas Wiatraczka

Praca Biura Chorągwi podczas Wiatraczka

W związku ze zbilżającym się 43. Harcerskim Festiwalem Kultury Młodzieży Szkolnej informujemy o zasadach działania Biura Komendy ZHP Chorągwi Kieleckiej podczas festiwalu.

W dniach 7-8 lipca oraz 11-12 lipca br. Biuro Chorągwi będzie nieczynne.

W dniach 13-22 lipca Biuro Chorągwi przeniesione zostaje do Internatu Zespołu Szkoł Elektrycznych w Kielcach i czynne będzie w godzinach 09:00 – 14:00. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny przynajmniej na 1 dzień przed przybyciem. Kontakt pod nr tel. 502 078 328.

W sprawach dotyczących zatwierdzania wypoczynku prosimy o kontakt telefoniczny min. 3 dni przed przybyciem z Pełnomocnikiem Komendanta do spraw HAL 2016, phm. Janem Daranowskim pod nr tel. 783 995 182.

Adres Biura Festiwalu/Komendy Chorągwi:
Internat Zespołu Szkół Elektrycznych w Kielcach
Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 20 (wjazd od ul. Kościuszki).