Gra dla wędrowników „Na Tropie W”

Gra dla wędrowników „Na Tropie W”

Już 29 grudnia w 3 miastach Chorągwi Kieleckiej wędrownicy wyruszą na poszukiwanie zaginionego W‼💪
Mamy nadzieję, że wszyscy Wędrownicy przyłączą się do poszukiwań🔥🔥
Aby rozpocząć poszukiwania W w Waszym mieście koniecznie musicie zebrać jak największą ilość wędrowników!
Tylko prawdziwi wędrownicy są w stanie znaleźć W‼🔥
Formularz zgłoszeń (na podstawie którego określimy miasta w których wystartuje gra) oraz więcej informacji już niebawem w postach na wydarzeniu facebookowym: https://www.facebook.com/events/167739081757595/
Konieczne obserwujcie co dla Was przygotowaliśmy!
P.S. Poszukiwania będą odbywać się z zastosowaniem wszystkich zasad sanitarno-epidemiologicznych, poszukiwacze będą poszukiwać W w zespołach śledczych. Istnieje także możliwość indywidualnych poszukiwań.