Chorągwiana Akcja Szkoleniowa – jesień 2021

Chorągwiana Akcja Szkoleniowa – jesień 2021

Zapraszamy na kolejną edycję Chorągwianej Akcji Szkoleniowej!

Spotykamy się już 6 listopada 2021 w Kielcach. Szczegóły dotyczące miejsca zbiórki zostaną udostępnione osobom zakwalifikowanym na tydzień przed wydarzeniem.

ChASz jest wydarzeniem nakierowanym na jeden z obszarów działalności jednostek. Tym razem rozdzielamy zajęcia zgodnie z metodykami działania kadry.

  • Zuchmistrzowie poznają tajniki integracji sensorycznej. Dzięki niej dzieci i dorośli prawidłowo odbierają i interpretują bodźce zmysłowe, a także uczą się jak reagować adekwatnie do zaistniałej sytuacji.
  • Kadra harcerska, starszoharcerska i wędrownicza skupi swoją uwagę na systemie małych grup. Porozmawiamy o tym jak stworzyć zastępy w drużynie, jak wygląda praca z zastępami w jednostce, a także jak skutecznie pracować z zastępem zastępowych.

W tej edycji ChASz-u mogą wziąć udział uczestnicy, którzy mają ukończone 15 lat i pracują w jednostkach z min. jedną z wyżej wymienionych metodyk. Serdecznie zapraszamy: drużynowych, przybocznych oraz instruktorów pracujących w jednostkach.

 

Start: ok. 10:00, 06.11.2021 r.

Koniec: ok. 18:00, 06.11.2021 r.

Koszt uczestnictwa: 10 zł – w ramach wpłaty uczestnik ma zapewnione materiały programowe oraz ciepły posiłek.

 

Aby wziąć udział w Chorągwianej Akcji Szkoleniowej do 25.10.2021 r. należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem: https://forms.office.com/r/Cd3P3yGDsU oraz do 30.10.2021r. dokonać płatności na konto:

Dane do przelewu: ZHP Chorągiew Kielecka

Nr konta: 73 1930 1800 2004 0040 3436 0001

Tytułem: ChASz2021 – imię i nazwisko uczestnika

 

Ilość miejsc jest limitowana. W pierwszej kolejności na wydarzenie będą przyjmowane osoby pełniące funkcję drużynowych/przybocznych w swoich jednostkach.