Zostań Świętym Mikołajem

Zostań Świętym Mikołajem

Dziś 6 grudnia – Dzień Św. Mikołaja. Większość z nas w tym dniu obdarowuje i jest obdarowywana prezentami. Każdy z nas uwielbia je dostawać. Ale jeszcze lepsze uczucie, to sprawić radość drugiej osobie własnym prezentem. 

Są także wśród nas osoby, które z różnych przyczyn spędzają Święta Bożego Narodzenia samotnie. Tym bardziej o takich osobach warto pamiętać w te szczególne dni.

Zachęcamy Was wszystkich, do wysłania kartki świątecznej z życzeniami od Was i z przesłaniem tegorocznego Betlejemskiego Światła PokojuŚwiatłem służby. Poniżej znajdziecie dwa wzory kartek do pobrania. Możecie je wydrukować, wypisać na nich życzenia i podarować, wysłać pocztą lub po prostu wrzucić do skrzynki.

BSP2020 – kartka 1

BSP2020 – kartka 2

Jeśli nie macie możliwości wydrukowania i wysłania kartek, możecie wysłać nam dane osoby, lub instytucji, które chcecie obdarować życzeniami przez formularz. My wyślemy te kartki w imieniu wszystkich harcerek i harcerzy Chorągwi Kieleckiej ZHP.

Zgłoś kartkę do wysłania!

Zachęcamy Was też do włączania się w różne inicjatywy wspierające potrzebujących.

Podzielcie się też Waszymi działaniami oznaczając nas w zdjęciach na Facebooku czy Instagramie lub przesyłając nam zdjęcia mailowo.

Czuwaj!