Warsztaty ABR PR-u

Warsztaty ABR PR-u

Warsztaty „ABC PR-u” to oferta dla młodych, energicznych, pomysłowych członków ZHP. Celem naszych warsztatów jest poznanie efektywnych metod promowania harcerstwa i budowy marki ZHP, a także przygotowanie harcerzy do kreowania wizerunku ZHP oraz umiejętnego promowania harcerskich przedsięwzięć organizowanych w swoich środowiskach lokalnych m.in. rajdów, biwaków, festynów, kursów itp.

Warsztaty skierowane są do harcerzy starszych, wędrowników i instruktorów Hufca Ostrowiec oraz z terenu Chorągwi Kieleckiej ZHP, którzy w swoich środowiskach odpowiadają za prowadzenie stron internetowych, zajmują się mediami społecznościowymi, redagują gazetki hufcowe, organizują wydarzenia harcerskie jak również dla osób chcących sprawdzić się w nowoczesnych dziedzinach komunikacji.

Chcesz nauczyć się autoprezentacji?
Chcesz nauczyć się budować teksty o różnym przeznaczeniu?
Chcesz nauczyć się tworzyć proste projekty graficzne?
Chcesz nauczyć się skutecznie promować różne przedsięwzięcia?
Chcesz nauczyć się odpowiedzialnie kreować wizerunek ZHP?
Chcesz zapoznać się z tematyką social-media?
Chcesz dowiedzieć się wszystkiego na temat identyfikacji wizualnej ZHP?

Jeżeli na chociaż jedno z pytań odpowiedziałaś/-eś twierdząco, to tak, te warsztaty są dla Ciebie!

Zgłoszenia przez formularz zgłoszeniowy :
https://610ee6fp08bis54nyxvfy8s8c.zgloszenia24.pl/

Więcej informacji znajdziecie w regulaminie poniżej: