Spotkanie z uczestnikami projektu Harcerska Afryka

Spotkanie z uczestnikami projektu Harcerska Afryka

Już 8 października w godzinach 17.00-19.00 w Domu Kultury „Białogon” odbędzie się spotkanie z instruktorami Hufca Kielce – Południe, którzy wzięli udział w projekcie „Harcerska Afryka”.

Będzie to doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej o projekcie, a także poznać wymagania związane z udziałem w wolontariacie tego typu. Projekt „Harcerska Afryka” to doskonała okazja, aby pełnić służbę mającą na celu dbanie o Polskie Miejsca Pamięci w Afryce, budowanie świadomości na temat losów Polaków w Afryce, a także wspierać tamtejszych Polaków i Polonii w prowadzonych przez nich działaniach.

O wszelkich szczegółach opowiedzą Wam Ludwik Pisarski i Jakub Raduszewski, którzy kilka dni temu wrócili z Zimbabwe.

Chcielibyście wziąć udział w spotkaniu? Koniecznie wypełnijcie formularz zgłoszeniowy najpóźniej do 6.10 do 23.59! Formularz jest dostępny pod linkiem – https://forms.office.com/r/C9U6LeG52s