Program Wspierania Drużyn i Gromad 2021/2022

Program Wspierania Drużyn i Gromad 2021/2022

Drużynowi, drużynowe!

Przed Wami pilotażowa edycja Programu Wspierania Drużyn i Gromad! 

Chętne jednostki mogą zaangażować się w program na 6 miesięcy i regularnie bezpłatnie otrzymywać fizyczne potwierdzenie pracy z instrumentami metodycznymi. W zamian za to będą musiały sprawozdawać swoje działania. Brzmi prosto, prawda?

Po 6 miesiącach zostanie przeprowadzona ewaluacja udziału jednostek i będzie możliwość wystąpienia z programu lub utrzymania uczestnictwa jednostki. Będzie to także czas na zbieranie wniosków – poszerzania wachlarza zamawianych rzeczy itp.

Wszelkie szczegóły znajdziecie w regulaminie: Program Wspierania Drużyn 2021-2022

Pamiętajcie, że do wstąpienia do programu konieczne jest figurowanie jednostki oraz jej członków w elektronicznej ewidencji TIPI, a także oddanie planu pracy jednostki: Załącznik 1 – Plan pracy jednostki

Macie czas na zgłoszenie się do programu do 30.09.2021!