Nabór do IST na Festiwalu Harcerskim 2024

Nabór do IST na Festiwalu Harcerskim 2024

Druhny i druhowie,

informujemy, że rozpoczynamy nabór do IST w ramach 51. Międzynarodowego Harcerskiego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej! Zapraszamy wszystkich harcerzy, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o organizacji dużych wydarzeń kulturalnych i mają min. 15 lat!

IST to rodzaj służby zdobywający coraz większą popularność. Jest nieodłączną częścią wielkich imprez międzynarodowych, takich jak Jamboree, Roverway czy CEJ, pojawia się również na imprezach ogólnopolskich. W tym roku IST już po raz kolejny będzie wspierać organizatorów na Międzynarodowym Harcerskim Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej!

Współtworząc Festiwal Harcerski możesz zdobyć praktyczne doświadczenie i wiedzę. Jest to nie tylko możliwość nieodpłatnego uczestnictwa w Międzynarodowym Harcerskim Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej, ale przede wszystkim kontakt z uczestnikami z całej Polski i wielu krajów Europy, ich sztuką i niezwykłymi talentami oraz niedostępna dla innych okazja do obejrzenia Festiwalu „od kuchni” czy współpracy z profesjonalistami.

Po raz kolejny zapraszamy Was do współpracy przy organizacji Międzynarodowego Harcerskiego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej.

Chcecie spróbować swoich sił?  Zajrzyjcie na stronę Festiwalu!