Konkurs Filmowy „Młody Film”

Konkurs Filmowy „Młody Film”

Od odzyskania przez Polskę niepodległości mija w tym roku równo sto lat. Nie jest to rocznica oderwana od rzeczywistości, bo przecież od tamtej pory Polska istnieje, żyjemy w tym kraju na co dzień. Wielu ludzi chętnie wypowiada się w prasie czy telewizji, mówią jak wygląda, bądź jak powinna wyglądać Polska. Ale my chcielibyśmy dowiedzieć się, jak wygląda Polska widziana Twoimi oczami – czy ma coś wspólnego z wydarzeniami sprzed stu lat? Co sobie w niej cenisz, co widzisz, kiedy rozejrzysz się wokół? Jeśli masz coś do powiedzenia o Polsce – powiedz! To ważne. Odpowiedz o tym za pomocą maksymalnie dwuminutowego filmu, wykonanego w dowolnej technice.

Termin nadsyłania prac konkursowych: do 30 czerwca 2018 roku.

Gala „Młodego Filmu”: 18.07.2018 r.

Szczegółowe informacje o Konkursie oraz filmy z poprzednich edycji znajdziecie na stronie: http://mlody-film.pl