Koncert „Przerwana dekada”

Koncert „Przerwana dekada”

Dnia 14 grudnia br. o godz. 12.00 w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach, odbędzie się koncert pt. „Przerwana dekada”, będący formą przypomnienia o niezłomności i odwadze, jakie towarzyszyły bohaterom, którzy po 13 grudnia 1981 r. brali udział w tworzeniu wolnej, niepodległej i demokratycznej Rzeczypospolitej Polskiej, jak i osobom prowadzącym działalność opozycyjną przed Sierpniem ’80.

Wykonawcy:
Chór i Orkiestra Passionart
Dyrygent: Janusz Wierzgacz
Soliści:
Dagmara Sysuła – sopran
Żaneta Polak – mezzosopran
Agata Paciorek – alt
Michał Dembński – bas

Organizatorem koncertu jest Delegatura Instytutu Pamięci Narodowej w Kielcach

Harcerze i instruktorzy zainteresowani wzięciem udziału w widowisku, proszeni są o zgłoszenie na adresbiuro@kielecka.zhp.pl w celu rezerwacji biletów do dnia 17 listopada br.