Chorągwiana Akcja Szkoleniowa – jesień 2018

Chorągwiana Akcja Szkoleniowa – jesień 2018

Zajmujesz się kształceniem i pracą z kadrą lub masz to w swoich planach na instruktorską ścieżkę rozwoju? Jeśli odpowiedziałeś „Tak”, to ta edycja Chorągwianej Akcji Szkoleniowej jest dla Ciebie. Spotkajmy się i porozmawiajmy o kształceniu w naszej Chorągwi na najbliższe 5 lat.

Na spotkanie zapraszamy przedstawicieli wszystkich hufców – komendantów, członków komend ds. pracy z kadrą/kształcenia, kształceniowców, osoby z zapałem chcące kształcić i pracować z kadrą. Porozmawiamy o obecnej sytuacji w naszej Chorągwi oraz wypracujemy kierunki działań na kolejne lata.

Jesienna edycja ChASz’u odbędzie się w terminie 26-27 października 2018 r. w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym „Pod Pielgrzymem” w Nowej Słupi.
Start: piątek, godz. 19:00
Koniec: sobota, godz. 10:00
Udział w ChASz`u jest bezpłatny.

Dla chętnych zostanie zorganizowany transport z centrum Kielc oraz powrót.

Aby wziąć udział w ChASz’u koniecznie zgłoś się za pośrednictwem formularza do 20 października:
https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=EwxCchCuUEGqW2e6Ap1U34uWSNh1-0hPi-PFBhsx9FxUMjRDMENCU0VPTTdMQjNSS1M2S1JIUUFVRS4u