Dzień Regionów, czyli Świętokrzyskie Czaruje na Zlocie!

Dzień Regionów, czyli Świętokrzyskie Czaruje na Zlocie!

Czas na Zlocie upływa bardzo szybko! Dni zapełniają zajęcia w różnych blokach programowych, które odbywają się nie tylko na terenie Zlotowego miasteczka, ale także na Kaszubach. Podczas takiego wydarzenia nie mogło zabraknąć dnia, który dałby szansę na pokazanie swoich rodzimych stron! Takim dniem, był właśnie Dzień Regionów zaplanowany na Czytaj dalej

Kielce w Gdańsku!

Kielce w Gdańsku!

Zlot trwa w najlepsze!  Harcerze uczestniczą w najróżniejszych zajęciach, które pozwalają im poznać nie tylko nowe miejsca, ale także zdobywać nowe umiejętności. Na Gdańskiej Politechnice mieli możliwość zaprogramowania swojego ozobota i chociaż przez chwilę mogli się poczuć jak studenci. Dzisiaj Kieleckie Gniazdo odwiedził Pan Krzysztof Tworgowski, który w Urzędzie Czytaj dalej

Pierwszy dzień Zlotu już za nami!

Pierwszy dzień Zlotu już za nami!

Przygoda w Gdańsku trwa w najlepsze! Wszyscy uczestnicy dotarli na miejsce cali i zdrowi! Kieleckie Gniazdo jest już w pełni rozstawione- wszystko na swoim miejscu ! Pogoda nam dopisuje! Słońce nas nie opuszcza! Na szczęcie dzięki naszemu Partnerowi - firmie Formaster, każdy z uczestników otrzymał butelkę, która jest niezastąpiona Czytaj dalej

Przyszłość zaczyna się DZIS!

Po wielu miesiącach przygotowań przyszedł ten wyczekiwany przez wszystkich harcerzy moment – Zlot ZHP Gdańsk 2018! To  będzie niesamowity czas! 15 tysięcy harcerzy z całej Polski, w tym 300 skautów z różnych krajów świata zamieszka w specjalnie stworzonym na tę okazję miasteczku. Organizatorzy zadbali o wszystko w najmniejszych szczegółach. Czytaj dalej

Zlot za 3, 2, 1…

Zlot za 3, 2, 1…

Festiwal Harcerski za nami, ale Harcerskie Lato trwa i dobiega punktu kulminacyjnego tego roku! Chociaż Zlot ZHP oficjalnie rozpoczyna się dopiero 6 sierpnia, przygotowania do największego i najważniejszego wydarzenia tego lata dla wszystkich harcerek i harcerzy trwają już od ponad roku. To będzie szczególny czas! Tak samo jak powody, Czytaj dalej