Związek Harcerstwa Polskiego Chorągiew Kielecka realizuje projekty dofinansowane z Funduszy Europejskich

Świętokrzyska Sieć
Świetlic Podwórkowych

Latająca Akademia
Edukacji Cyfrowej

• Manewry Techniczno-Obronne

WSPIERAJĄ NAS

~ REKLAMA ~

tl_files/Download/Manewry/mto.png

Za nami Manewry Techniczno - Obronne ZHP Chorągwi Kieleckiej, które odbyły się w dniach 26 - 28.09.2014. Abyście mogli poczuć klimat tego wydarzenia prezentujemy długo wyczekiwany pełnometrażowy film z Manewrów!

Zapraszamy do oglądania! :)

phm. Marcin Jedliński

Lista patroli zakwalifikowanych

Czuwaj!

W załączeniu znajduje się listapatroli zakwalifikowanych do wzięcia udziału w Manewrach.

>> Lista <<

Manewry Techniczno-Obronne

Rok 2014 jest znamienitym rokiem dla świętokrzyskiego harcerstwa. W tym bowiem roku… Będziemy starali się tworzyć historię. Zupełnie jak w latach ubiegłych, realizując wydarzenia programowe na szczeblu całej naszej Chorągwi.

Harcerski rok niesie za sobą wiele radości, wiele ciekawych wydarzeń. Jest mnóstwo wspaniałych rajdów, furorę robi harcerski Festiwal. Przed sobą macie zaproszenie na kolejne z wydarzeń, które w naszej ocenie pomaga w pełni odnaleźć odpowiedzi na pytania: co?, po co?, dlaczego?

Powoli kończą się nasze akcje letnie, powoli nasi harcerze wrócą niebawem do szkół. Pragniemy zaprosić Was i Waszych harcerzy do udziału w Manewrach. W tym roku stawiają one na piedestale Techniki Harcerskie i praktyczną wiedzę z zakresu Obronności.

Podczas Manewrów czeka na nas test umiejętności, które dla harcerzy powinny być szczególnie istotne. Czy podołamy? Odpowiedź na to pytanie odnajdziemy tylko i wyłącznie weryfikując rzeczywistość podczas Manewrów!

I dla ciekawych… Co zatem nas czeka :) ? Jak w ubiegłym roku zakwaterowani będziemy na terenie Campowiska Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych Wojska Polskiego. Przed nami mnóstwo okazji do rywalizacji i współzawodnictwa. Reaktywujemy i dostosowujemy do dzisiejszych czasów Odznakę Sprawności Obronnych, a także ogłaszamy Turniej Trójtechniczny o Puchar Komendanta Chorągwi!

My również czekamy z niecierpliwością na start Manewrów!

Do zobaczenia!